بسم الله الرحمن الرحيم*** اللهم كن لوليك الحجة‌ بن الحسن صلواتك عليه و علي آبائه في هذه الساعة‌ و في كل الساعة‌ وليا و حافظا و قائدا و ناصرا و دليلا و عينا حتي تسكنه ارضك طوعا و تمتعه فيها طويلا ***  ‌

تا نگردي آشنا زين پرده رمزي نشنوي  - - -  گوش نامحرم نباشد جاي پيغام سروش
سايتهاي مفيد
گروه خيمه گاه حسين عليه السلام

مرکز اطلاع رساني شهيد آويني

لينک دوستان کلام اسلامی
نوشته های بی مزه
گل اشک
سرزمین نور
حاج حمید
سید ایثار
عشاق الزهرا
مجنون ولایت
یک دنیا پدر
دلتنگ ایران
عشق يعني انتظار منتظر
فرات
وبلاگی برای خواهرم
حرف دل
دریای نور
دختر اينترنتی
پيامبر م.ح.م.د
هوداران پرشین بلاگ در گیلان
تفکرات یه بچه پایین شهری
دریچه ای بسوی ملکوت
سوما
مختصر کده یک طلبه
نسيمی از بهشت
وبلاگ نويس هفت ساله
طلبگی
نورٌ علی نور

 

سايت علما و مراجع

سايت ايت الله خامنه اي
حجه الاسلام انصاريان
حجه الاسلام قرائتي
ايت الله جوادي املي
سايت نواب صفوي
فاضلين نراقي
ايت الله تبريزي
ايت الله سيستاني
ايت الله شاهرودي
ايت الله مصباح يزدي
ايت الله نوري همداني
ايت الله فاضل لنکراني
ايت الله مکارم شيرازي
ايت الله صافي گلپايگاني
علامه حسن زاده املي
 

آرشيو وبلاگ اردیبهشت ٩٢
اردیبهشت ٩۱
دی ۸٩
فروردین ۸٩
مهر ۸۸
اسفند ۸٦
بهمن ۸٦
دی ۸٦
آذر ۸٦
آبان ۸٦
مهر ۸٦
شهریور ۸٦
امرداد ۸٦
تیر ۸٦
خرداد ۸٦
اردیبهشت ۸٦
فروردین ۸٦
اسفند ۸٥
بهمن ۸٥
دی ۸٥
آذر ۸٥
آبان ۸٥
مهر ۸٥
شهریور ۸٥
امرداد ۸٥
تیر ۸٥
خرداد ۸٥
فروردین ۸٥
اسفند ۸٤
بهمن ۸٤
دی ۸٤
آذر ۸٤
آبان ۸٤
مهر ۸٤
شهریور ۸٤
امرداد ۸٤
خرداد ۸٤
اردیبهشت ۸٤
فروردین ۸٤
اسفند ۸۳
بهمن ۸۳
دی ۸۳
آذر ۸۳
آبان ۸۳
مهر ۸۳
شهریور ۸۳
امرداد ۸۳
تیر ۸۳
خرداد ۸۳

نامه اي به پدر

خوش آمديد
محرم راز

صفحه نخست
تماس با من
نويسنده محرم راز


لوگوي وبلاگ

 آمار وبلاگ
  RSS 2.0   لوگوي دوستان


صفحات انتظار در فراق گل نرگسحاج حمید

 

 

السلام عليک يا اباعبدلله

 سلام بر حسين سلام بر شافی محشر سلام بر بزرگترين سردار مدافع حق و سلام به کسی که هميشه اسمش از کوچکی با هام بودی و همه روز های جمعه مداحای خونمون با افتخار ثناگوش هستن. ميخام بيشتر در مورد امام حسين و قيامش بخونم و بيشتر اين امام بزرگ رو بشناسم ..

منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزيد نعمت هر نفسی که فرو می رود ممد حيات و چون بر آيد مفرح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجود است و بر هر نعمت شکری واجب .

بنده همان به که ز تقصير خويش  ........  رای برد سوی خداوند خويش

ورنه سزاوار خداونديش کس نتواند که به جايی آورد.خدايا روی و ريا رو از محرم راز دور کن تا بتونه قطره ای از بزرگی غير قابل تصورت رو احساس کنه

********************************************************

خدايا نمی دانم از چه و از کجا بنويسم ولی امشب ناگهان دل روانه جايی می شود که من نمی دانم کجاست فقط اين قدر می فهمم که می گويد بنويس از چه و درباره چه ؟؟!!.خدايا برای چه مرا خلقت کردی .بنده ای که نمی تواند بر هوای نفس خود غلبه کند و چشم بسته تن به گناه ميدهد الهی چگونه می توان لذت با تو بودن را درک کرد . الهی در کجای وجود من هستی که دلم را اينچنين غمگين خود کرده ای چرا جواب دلم را نمی دهی ؟ خدايا من گناهکارم ولی تو بزرگی و بی همتا .خدايا يکبار جواب اين دلم را بده . شايد داده ای و من نمی شنوم .خدايا طوری بده که در حد فهم من باشد و بشنوم صدای جوابت را . ای خالق من‌ ؛ سلام  : حتما جوابم را ميدهی ولی چرا من نبايد بشنوم آيا به خاطر لکه های عصيان است که بر دلم نشسته و مانع شنيدن ندای تو می شود .ايا چيز ديگرست!؟

خدايا به اين می انديشم که تو قبل از خلقت مرا آزموده ای و نتيجه آزمون مرا خوب ميدانی پس برای چه مجددا مرا خلقت کردی . تو که می دانی همه بندهايت چه خواهند کرد و چه مسيری را طی خواهند نمود .  خدايا شايد اين حرفم کفر باشد و از گفتنش ترس تمام وجودم را در مشتهای آهنينش می فشرد . خدايا گفته ای درباره من تحقيق و کاوش نکنيد که گمراه خواهيد شد .. ولی خدايا تو که هستی و از کجا آمده ای مگر ميشود از عدم بوجود آمد و ميشود از هيچ که نمی توان اسمی برايش پيدا کرد منجلی شد .خدايا اين حرفهايم را کفر مدان . اين سوالات هميشه در ذهنم هست و خودم را با اين قانع می کنم که جوابی برايش نيست .ولی مگر ميشود جوابی نداشته باشد چون تو هستی حتما جواب هم هست.ولی اون جواب چيست ؟

خدايا آنان که گوشه ای از صفات تو را شناختند در تحير ماندند وهيچ نگفتند که دليل تحيرشان چيست فقط گفتند( خدا )

خدايا ماه محرم است .ماه حسين . ماه خون . ماه عشق . ماه دل.خدايا تو را به مقام حسينت دلم را روشن کن به نورت. الهی نگاهم کن که ناز نگاهت ديدنيست. خدايا تو را به زهرا که گفتی اگه نبود کائنات و کل مخلوقات را نميآفريدی.خدايا جوابم را بده. باز می گويم سلام .... سلام.....سلام....  و می دانم جوابی نمی شنوم شايد اصلا برات مهم نيست که جوابم را بدهی يا ندهی !!؟؟ ولی نه . 

چی ميگويم ؟چه ميخواهم؟ که هستم؟ از کجايم ؟ تا کجايم؟ به کجايم؟ در نهايت چيست؟ در نهايت کيست؟ مخلوق کيست ؟ خالق چيست کيست کجاست؟؟؟دل چيست ؟ عشق چيست؟ مرگ چيست ؟وعده چيست؟کفر؟ايمان؟حق ؟باطل؟نماز ؟امام؟ پيامبر؟عزرائيل؟شکر؟رزق؟من؟خدا؟کائنات؟ستارگان؟ اسمان؟پروزا؟ حافظ چه ميگفت ؟

غفارالذنوب : من گم شده ام منو ببخش و درياب

پيام هاي ديگران ()        link        ۱۳۸۳/۱۱/٢٥ - محرم راز