ولادت مبارک - عزت نفس

ولادت پيامبر بزرگ اسلام(ص) و فرزندش امام جعفرصادق(ع) رو به همه مسلمانان و شيعيان خصوصا به بی بی دو عالم و ابوتراب بی مانند تبريک و تهنيت ميگم.

خدايا ازت می خوام که به من عزت نفس اعطا کنی .. تا بتونم خودمو بشناسم .

من عاشقم اما با معشوقی متفاوت.من عاشق درخت/گل/چشمه/سنگ/زيبايی/زشتيها/روشنی/نور/دل/نماز/حتی مرگ. من عاشق کسی هستم که همه بهش ميگن خدا. 

خدايا در اين دنيا مرا ياد تو .و در آخرت ديدار تو نصيب فرما.

  

 

/ 16 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
راحیل

سلام گرامی ؛؛ با دو داستان کوتاه از سرگذشت يوسف کنعانی آپديتم اگر قابل دونستيد آن طرفها هم بياييد .منم عاشق خدايم .. از نوع ((شُعيب وار )) نه برای ترس از دوزخ و نه برای طمع بر بهشت . بلکه برای ذات مهربانش .

maman khanoomi

basalam vaghean khoshbe haletoon choon age adam faghat asheghe khoda bashe in bara omresh kafyea movafagh bashy

راحیل

سلام عزيز دل با اينکه هزار مشغله دارم ولی گفتم فقط جواب کامنت شما رو داده باشم و برم به کارهام برسم .. عزيزی که شما باشيد . انسان بطبع و غريزه و فطرت خدا دادی جمال پرسته و از جمال طی مرور سنين عمر به کمال گرائی ميرسه که کمال هم د رحد خويش نوعی والاتر از جماله ... يوسفی را که من مقصد و منظور قرار داده ام برای انتخاب نام نه يوسف پيامبر بود يوسف زيبائي های درونی و برونی . جمال و کمال . سيرت و صورت .. و چون اين اوصاف در يوسف پيامبر خلاصه ميشد داستان با ايشان شروع ميشود تا به خاتم الانبياء ختم شود . هر انسانی گمشده ای را در درون خويش جستجو ميکند .. و در پی آن است که يوسفش را از چاه تاريکی و ظلمات به نور و زيبائی بکشد . خدا را چه ديدی شايد ما هم يوسفمان را ديديم . خوشحالم که به مطالبم اهميت دادی عزيز .. بازم بيا اونطرفا داستان های بعد از ماجرای يوسف شور انگيزتر ميباشد .

محمد

سلام . اولا ممنون که به من سر زدی . دوما مطالب جالب و قابل تاملی در وبلاگ شما هست . و در ضمن ادعای عاشقی برای خدا ... اصلا ادعای عاشقی خيلی بزرگه . در هر صورت اگه اين موهبت الهی <<عشق>> نصيب شما شده مواظب باشيد به اين راحتی ها از دست نره . موفق و پيروز باشيد .

راحیل

شبه روييدن و هجرت.. شبه از ريشه پژمردن. شبه تنپوش نو کردن.. دريغا..! از درون مردن.. . کجا برگردم از وحشت. از اين مرداب خاموشي.. که پنهان شد صداي من. که عر يان شد فراموشي..

bimazzeh

به مثبت ترين وبلاگ دنيا خوش آمديد!

tina

سلام دوست عزيز.من اولين بار است که به وبلاگ شما ميام.ولی واقعا لذت بردم.موفق باشی.به منم سر بزن خوشحال ميشم

jamalsadat

وبلاگ قشنگی داری به ما هم سر بزن