بدون عنوان

بنامت ای خالق زمین و آسمانها . به یادت ای تمامی اوصاف حسنی.

اول از همه بر خودم لازم میدونم که فوت مادر خانم توللی رو به  ایشون تسلیت بگم.و از خداوند متعال برایشون صبر و برای آن مرحومه مغفرت و شفاعت اهلبیت(ع) رو طلب کنم.

در واقع کاری از دست انسانها بر نمیاد و همه ما روزی باید بار سفر رو ببنیدم

خوشا به حال کسانی که شوق رفتن دارن و بدا به حال کسانی که طوری دارن توی این دنیا زندگی میکنن که گویی قرار میلیونها سال در این دامگه حادثه بمونن.

چقدر خوب که ادم بشینه و یه حسابی کتابی و اسه خودشه بکنه و ببینه که چقدر دیگه باید بمونه و کجا میخواد بره و تو اونجایی که قرار بره چیکار باید بکنه . چی میپرسن و از ادم چی میخان.

فکر میکنم جواب همه این سوالا در وجدان همه انسانها باشه . اگه یه مقدار ادم به خودش نگاه کنه ببینه داره چطور زندگی میکنه و اینکه کارش درسته یا غلط بهترین قاضی در این مواقع خوده وجدان ادم هستش...

کار بد و خوب از همدیگه مشخصه. گناه از ثواب ، زشتی از نیکی و هرچیزی در جایی قرار داره . انسان کاملا میتونه هر چیزی رو  از چیزی دیگر تمیز بده..

حالا چرا خیلی مواقع انسان بالعکس چیزهای خوب جلو میره بواسطه : ضعف ایمان ، نداشتن یقین قلبی  . دل ندادن به هشدار های وجدانی و ذاتی خودش. و حس نکردن وجود خدای قهار

انسان زمانی موفق و حتی به کمال میتونه برسه که در همه حالات یاد خدا رو در دل داشته باشه. یعنی در شروع کار ، حین کار ، پایان کار و تمامی دقایقش خدا رو ناظر بر خود ببینه شاید دیگه از گناه که دست میکشه هیچ. کلی هم با  خدای خودش رفیق میشه و هر وقت که نگاهش میکنی می بینی داره با خودش حرف میزنه .... هر کی ببینه میگه دیوونه شده...

خیلی خسته ام ادامش بمونه یه وقت دیگه ضمنا ..از وقتی پرشین بلاگ به ir تغییر پیدا کرده دیگه حس نوشتن توش کم شده.. ماه عشق هم نزدیکه چقدر دلم براش تنگ شده ..

الهی یا علی و یا عظیم .....

/ 5 نظر / 15 بازدید
ماری

سلام برای رسيدن به کمال بايد در تلاش بود

زيبا

پيش مياد ديگه حوادث اخير احتضار دم مرگ

علی رضا

سلام جالبیده اید سر بزنید یا حق

نورا

بسم رب النور سلام خدمت برادر بزرگوارم. از لطف و محبتتون ممنونم دعا بفرمایید یا علی